Primăria Municipiului Arad a realizat un bilanț al economiei la apă realizată grație montării covoarelor de sedum în spațiile dintre liniile de tramvai. Redăm în…
The post Primăria concluzionează: Într-un singur an, s-au economisit peste 27 milioane litri de apă grație sedumului appeared first on Special Arad · ultimele știri din Arad.