Poștașii au ieșit în stradă. Protest în fața Prefecturii Timiș. Cresc tensiunile în rândul angajaților Poștei Române. ”Înarmați” cu vuvuzele, sindicaliștii timișeni au pichetat, astăzi, 7 iunie, Prefectura Timiș, îngrijorați de pierderea locurilor de muncă și de costurile tot mai crescute ale vieții, având în vedere salariile mici pe care le încasează. » Citeste mai mult