Pompierii clujeni s-au dus să colinde la UPU Cluj, unde e si așa destul de aglomerat și pacienții așteaptă cu orele să fie preluați.”Nu înțeleg ce e cu aceste evenimente. Colindul e frumos, dar nu când oamenii suferă și așteaptă să fie preluați. Nu stăm puțin, pentru că la urgență e coadă tot timpul.… » Mai multe detalii