Şi miercuri, 26 iulie, încă de la primele ore ale dimineții, pompierii bihoreni au intervenit pentru îndepărtarea efectelor vijeliilor manifestate în ziua precedentă, la nivelul județului. Astfel, până la ora 11.00, pompierii Detașamentului Salonta au intervenit pentru degajarea unui stâlp prăbușit pe carosabil, iar echipajele Detașamentelor 1 și 2 de Pompieri Oradea au desfășurat în […] » Mai multe detalii