Şoferul unei autoutilitare a fost prins la începutul săptămânii, transportând ilegal cherestea, pe DJ 108C, în comuna Mărgău. Clujeanul a fost amendat cu 4000 de lei, iar materialul lemnos a fost confiscat.„La data de 19 iunie a.c., în jurul orei 23.45, în baza unor informații de interes operativ, polițiștii… » Mai multe detalii