Emisiunea ”Poliția Modei” nu se va mai difuza la Antena Stars, că are audiențe foarte mici. Prezentatorii Iulia Albu și Ovidiu Buta rămân fără loc de muncă, alături de echipa care realiza emisiunea. Zilele trecute a fost înregistrată o ediție ce ar trebui să se difuzeze duminică, de la ora 22:00.… » Mai multe detalii