Un agent al Brigăzii Rutiere din București a fost prins cu droguri, în toaletă, de polițiștii antidrog la festivalul Saga, care a avut loc, la sfârșitul săptămânii trecute.S.L., agent în cadrul Brigăzii Rutiere, avea asupra acestuia o țigară despre care există suspiciuni că ar fi conținut canabis, însă,… » Mai multe detalii