Autor: Adi MARICA
FC Brașov se află într- o situație dificilă în Liga a 2-a, însă șefii clubului nici nu i-au în calcul varianta retrogradării. Sebastian Bădulescu, consilier local și membru în AGA la FC Brașov Steagul Renaște, face deja strategia pentru sezonul viitor.
„Nu se pune problema să retrogradăm. În vară vor fi multe schimbări, ne vom baza pe un lot de 25-26 de jucători și un staff tehnic diminuat, iar obiectivul va fi calificarea în play-off “. Despre situația financiară a clubului,