Sergiu Plisco, un fost jandarm clujean care locuia în Feleacu, a fost condamnat la 25 de ani de închisoare, după ce și-a ucis bunica cu mai multe lovituri de topor.Judecătorii de la Tribunalului Cluj au dat pedeapsa maximă pentru omor calificat.Plisco și-a ucis bunica în noiembrie 2021, iar cercetările… » Mai multe detalii