Patru arădeni și-au pus capăt zilelor anul acesta, într-o lună: la Sintea Mare, în muncipiul Arad, la Zădăreni și în orașul Sebiș. Mai exact, din…
The post Patru sinucideri au avut loc într-o lună în județul Arad. Cei care și-au luat viața au vârste cuprinse între 16 și 50 de ani appeared first on Special Arad · ultimele știri din Arad.