foto: arhivă
” data-medium-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2022/06/politia-etilotesc-alcoolemie.jpg” data-large-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2022/06/politia-etilotesc-alcoolemie.jpg” title=”Patru bărbați, prinși băuți la volan în weekend pe șoselele din Sibiu 4″/>
Polițiștii sibieni au depistat, în weekend, mai multe persoane băute pe șoselele din județul Sibiu. Unii dintre ei nu aveau nici permis de conducere. Oamenii legii au deschis dosare de cercetare penală. Spre exemplu, în 21 iulie, în jurul orei 00:15, pe raza localității Târnava, polițiștii Secției de Poliție Rurală Axente Sever au oprit pentru […]
Patru bărbați, prinși băuți la volan în weekend pe șoselele din Sibiu