Patru români care vindeau fructe şi ţuică în faţa porţii au fost amendați cu câte 30.000 de lei de doi inspectori din Deva, județul Hunedoara. Şeful ANAF i-a numit pe cei doi inspectori „nemernici” şi le-a recomandat celor amendaţi să conteste în instanţă.Anunţul a fost făcut chiar de şeful ANAF, Lucian… » Mai multe detalii