foto/ Digi24
” data-medium-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2024/07/IMG_7724.jpeg” data-large-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2024/07/IMG_7724.jpeg” tabindex=”0″ role=”button” title=”Panică la Paris după ce o mașină a intrat în plin pe terasa unei cafenele și a rănit clienții”/>
O mașină a intrat pe terasa unei cafenele în estul Parisului, miercuri seara, din motive necunoscute, rănind grav mai multe persoane, relatează AFP și Reuters. Conducătorul mașinii a fugit de la locul incidentului, iar pasagerul a fost arestat, a anunțat poliția franceză, anunță Digi24. Pasagerul a fost testat pozitiv la alcool și stupefiante. Cei trei […]
Panică la Paris după ce o mașină a intrat în plin pe terasa unei cafenele și a rănit clienții