Echipele care evoluează în ligile naționale de baschet masculin și feminin vor fi obligate să aibă în permanență pe teren doi jucători români, a decis Federația Română de Baschet. » Citeste mai mult
Echipele care evoluează în ligile naționale de baschet masculin și feminin vor fi obligate să aibă în permanență pe teren doi jucători români, a decis Federația Română de Baschet. » Citeste mai mult
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24