Medicii cardiologi ne atenționează că anumite vicii, care s-au transformat în obiceiuri sociale, ne pun viața în pericol. Când vorbim despre bolile de inimă, prevenția este cea mai bună strategie, cu aceste afecțiuni oamenii se adresează la un medic, adesea mult prea târziu. Cardiologul Silviu Dumitrescu… » Mai multe detalii