Parcul Poligon din Florești era plin de mizerii lăsate de unele persoane care au stat cu o seară înainte, au consumat diferite produse și au lăsat acolo ambalajele. Coșurile de gunoi din parc erau goale, dar peste tot erau deșeuri.”Parcul Poligon (singurul din comună) marți dimineață. Cum era? Localitatea… » Mai multe detalii