Localnicii din Sânpaul se plâng că șantierul Autostrăzii Transilvania le afectează calitatea vieții. Aceștia spun că e noroi peste tot și drumurile sunt distruse.”La noi în sat se face Autostrada Transilvania și pe cei de la Primărie nu îi interesează deloc de locuitori. Cei de la Autostradă umblă cu… » Mai multe detalii