foto: arhivă
” data-medium-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2022/12/ambulanta.jpg” data-large-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2022/12/ambulanta-1179×800.jpg” title=”O mașină a lovit un cap de pod la Orlat. Un bebeluș și două tinere, răniți 1″/>
Polițiștii rutieri au intervenit la un accident de circulație produs pe DJ 106E, în afara localității Orlat. O mașină a lovit un cap de pod, iar în urma impactului trei persoane au fost transportate la spital. Din primele cercetări efectuate de polițiști s-a stabilit că, în timp ce conducea un autoturism dinspre Orlat spre Cristian, […]
O mașină a lovit un cap de pod la Orlat. Un bebeluș și două tinere, răniți