Un oraș din Europa, foarte apreciat de turiștii români a decis să interzică vânzare de înghețată după miezul nopții.Decizia vine dintr-un pachet mai mare de măsuri destinate să le aducă liniște pe timpul nopții locuitorilor din Milano. Marco Granelli, viceprimarul pentru securitate publică, a anunțat… » Mai multe detalii