Primarul Florin Birta a primit astăzi vizita unei delegații a Biroului de Cooperare Elvețiană din cadrul Ambasadei Elveției în România, din care au făcut parte Giacomo Solari – șeful Biroului de Contribuții Elvețiene, Andreea Pena – consilier și Monica Isăilă – reprezentant al Ministerului Sănătății. La întâlnire au participat și vicepreședintele Consiliului Județean Bihor, Mircea […] » Mai multe detalii