Primarul Emil Boc s-a grăbit să spună că în 1 Mai, Bulevardul 21 Decembrie 1989 va fi inaugurat, lucrările fiind terminate. Cum se lăuda Emil Boc că lucrarea de pe 21 Decembrie 1989 e terminată la timp”În 1 mai e gata. Acum se toarnă covorul asfaltic pentru pistele de bicicletă, marcajele în mare… » Mai multe detalii