O clujeancă s-a trezit cu două abonamente de telefonie mobilă pe numele ei, deși nu a semnat niciun document și nu a intrat în magazinul de telefonie. Orange a recunoscut că e posibil să se fi produs o ilegalitate, iar femeia a depus plângere împotriva celor vinovați (Euro GSM și angajatul acuzat că… » Mai multe detalii