Pacienții se mută vineri în noul Spital de Oncologie. Anunțul a fost făcut astăzi de președintele Consiliului Județean Arad, Iustin Cionca, după ce a vizitat…
The post Noul Spital de Oncologie va primi de vineri pacienți appeared first on Special Arad · ultimele știri din Arad.