Nota de plată de la un restaurant clujean arată că românii o duc bine și criza nu se arată la orizont. Un grup de culturiști, care a participat la concursul organizat la Cluj-Napoca în weekendul trecut, a cheltuit la un restaurant 16.300 de lei.Nu vorbim despre mesele pe mai multe zile, ci de o cină… » Mai multe detalii