O ambulanță care se afla în timpul unei misiuni a fost nevoită să plătească taxa de acces într-un cimitir din orașul Galați. Aceasta transporta o persoană leșinată pe aleile din cimitir. Incidentul a avut loc miercuri. Ambulanța a intrat în cimitir pentru a acorda asistență de urgență unui bărbat… » Mai multe detalii