Sursa Foto – Facebook/PolițiaRomână
” data-medium-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2022/03/masina-politie.jpg” data-large-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2022/03/masina-politie.jpg” title=”Nepalez prins în afara localității Arpașu de Jos fără drept de a șofa în România – S-a ales cu dosar penal 15″/>
Sursa Foto – Facebook/PolițiaRomână
” data-medium-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2022/03/masina-politie.jpg” data-large-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2022/03/masina-politie.jpg” title=”Nepalez prins în afara localității Arpașu de Jos fără drept de a șofa în România – S-a ales cu dosar penal 14″/>
Un nepalez a fost prins în afara localității Arpașu de Jos fără drept de a șofa în România. Ironia a făcut ca autoritățile să-l oprească pentru a fi martor la o depășire neregulamentară efectuată de către alt șofer. „La data de 13 august a.c., în jurulorei 19,30, pe DN 1, km. 266, în afara localității […] » Mai multe detalii