Ovidiu Sabău, fostul mare fotbalist al naționalei României, și actualul antrenor al Universității Cluj, a comentat, în direct, victoria magistrală reușită de „tricolori”, 3-0, la debutul nostru la Campionatul European.„Când pui pasiune și respecți fotbalul, te răsplătește. Când nu, te pedepsește! Am… » Mai multe detalii