Studentă a Departamentului de Arhitectură al Facultății de Construcții, Cadastru și Arhitectură, din cadrul Universității din Oradea, Nagy Bernadett Erika a participat, în aceste zile, la Congresul Uniunii Internaționale a Arhitecților și la cursurile „Student Academy”, desfășurate la Copenhaga. Prezența studentei din Oradea la acest eveniment de talie mondială a fost urmare a faptului că, […] » Mai multe detalii