Toți mai mulți clujeni au reclamat, în ultima perioadă, că strada Observatorului din municipiul Cluj-Napoca a devenit „locul de joacă” al motocicliștilor. Fără să țină cont de lege, reguli de bun simț sau moralitate, vitezomanii le scot peri albi clujenilor, care se plâng că nu se pot odihni din cauza… » Mai multe detalii