Un clujean care locuiește pe strada Frunzișului a transmis că motocicliștii circulă cu viteze ce depășesc limita legală, fac un zgomot infernal și nici măcar nu sunt echipați corespunzător. El susține că motocicliștii au adoptat o ținută lejeră, și-au pus gecile de piele în cui și poartă tricouri lejere… » Mai multe detalii