Anul 2022 se încheie glorios pentru CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud. Peste 1000 de sportivi, legitimați ai clubului s-au reunit sâmbătă la Sala Polivalentă pentru a primi cadouri într-un eveniment care marchează un bilanț frumos al finalului de an. Aceștia au intonat imnul Gloriei, cu luminile telefoanelor aprinse și au creat un moment plin de emoție.
„Familia „Gloria 2018” s-a reunit astăzi în Sala Polivalentă,