Un adolescent de 16 ani din Oradea a fost la un pas de moarte după ce un băiat de aceeași vârstă l-a tăiat în zona gâtului cu un cuțit. S-a întâmplat miercuri, 22 iunie, seara, într-un parc unde cei doi și-au dat întâlnire. Victima a intuit că va urma un conflict așa că a apucat să-și cheme prietenii… » Mai multe detalii