Mitropolitul Clujului, ÎPS Andrei, a transmis un mesaj adresat elevilor, părinților și profesorilor o dată cu începerea școlii. ”Pe tinerii noștri trebuie să-i ajutăm să nu devină robi patimilor”, afirmă Mitropolitul, care vorbește și despre consumul de droguri, împotriva căruia trebuie luptat. ”Pe… » Mai multe detalii