„Cred că a fost cel mai bun joc al nostru în deplasare. Ocazii mai multe decât în toate meciurile pe care le-am avut în play-out”,…
The post Mircea Rednic: „Cred că a fost cel mai bun joc al nostru în deplasare” appeared first on Special Arad · ultimele știri din Arad.