Românii primesc în valuri facturi nejustificat de mari pentru consumul de energie și de gaze. Ministrul Economiei, Florin Spătaru, îi sfătuiește pe oameni să sesizeze ANPC, iar apoisă le achite.”Acolo unde nu sunt semnale că aceste facturi au fost făcute ilegal, că n-au respectat această ordonanță 118,… » Citeste mai mult