foto Facebook – Raluca Turcan
” data-medium-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2024/04/438300070_977165537101043_2344593411051491545_n-600×400.jpg” data-large-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2024/04/438300070_977165537101043_2344593411051491545_n-1024×682.jpg” tabindex=”0″ role=”button” title=”Ministrul Culturii, Raluca Turcan, anunță deschiderea unei noi sesiuni de finanțare pentru producția de film în România.”/>
Ministrul Culturii, Raluca Turcan, a anunțat că de joi, de la ora 12.00, va fi deschisă o noua sesiune de finanțare a programului de atragere a investițiilor în producția de film pe teritoriul României. Ministrul Culturii anunță că de joi producătorii români, precum și producătorii străini împreună cu partenerul local de implementare, își pot înscrie […]
Ministrul Culturii, Raluca Turcan, anunță deschiderea unei noi sesiuni de finanțare pentru producția de film în România.