Oamenii care prin modul responsabil în care consumă energie și ajută Sistemul Energetic Național, ar putea să fie premiați de către Ministerul Energiei, a declarat, miercuri, Sebastian Burduja, la finalul ședinței cu producătorii de energie. În acest sens, a subliniat el, a avut loc o primă întâlnire… » Mai multe detalii