Milcho Angelov continuă în Liga 2 după despărțirea de FC Argeș. Bulgarul va fi coleg cu brașoveanul Andrei Lascu
CSM Reșița a anunțat, miercuri, 3 iulie, încă o achiziție pentru noul sezon de Liga 2, ediția 2024-2025.
Ultimul fotbalist care s-a alăturat trupei din Valea Domanului este Milcho Angelov, un atacant bulgar care joacă în România de doi ani și jumătate. În România a ajuns la începutul anului 2022 și într-un sezon și jumătate de Liga 2 a evoluat pentru FC Brașov Steagul Renaște.