Nutriționista Mihaela Bilic a dezvăluit ce aliment ar trebui consumat în vreme de caniculă. Este vorba despre o băutură, care hidrateaza corpul chiar mai bine decât apa, spune medicul.Alimentul-minune pentru zilele calde este laptele, variantele fermentate fiind și mai benefice, potrivit medicului. „Ce… » Mai multe detalii