Foto Arhivă
” data-medium-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2020/12/accident-microbuz-cap-de-pod-5.jpg” data-large-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2020/12/accident-microbuz-cap-de-pod-5.jpg” title=”Microbuz intrat într-un stâlp din Bradu – Trei persoane rănite, duse la spital 4″/>
Foto Arhivă
” data-medium-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2020/12/accident-microbuz-cap-de-pod-5.jpg” data-large-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2020/12/accident-microbuz-cap-de-pod-5.jpg” title=”Microbuz intrat într-un stâlp din Bradu – Trei persoane rănite, duse la spital 3″/>
Trei persoane au ajuns la spital în noaptea de duminică spre luni, după ce microbuzul în care se aflau a intrat într-un stâlp de pe marginea drumului care străbate localitatea Bradu. Șoferița autoturismului a pierdut controlul volanului într-o curbă ușoară la stânga.
Evenimentul a avut loc puțin după miezul nopții. Șoferița care conducea microbuzului are 21 de ani și este din județul Prahova. după ce aceasta a pierdut controlul volanului, microbuzul s-a oprit într-un stâlp de pe partea dreaptă a drumului.