Începând de azi, două module informatice destinate comunicării cu aparținătorii, pacienții și angajații spitalului au devenit funcționale în cadrul celei mai mari unități sanitare din Sibiu, după finalizarea cu succes a testării acestora. Este vorba despre modulul INFOSPITAL care este unul complet nou și modulul SMS FEEDBACK care a fost îmbunătățit cu două noi facilități. […]
Metode moderne de comunicare la Spitalul Județean – Sibienii pot obține detalii despre pacienți prin SMS