O femeie care s-a întors în România după 33 de ani petrecuți în Germania a îndemnat toți românii care vor să se întoarcă în țară să fie pregătiți să se integreze în societatea de aici. Viorica Robina s-a mutat, după anii petrecuți în Germania, într-un sat din Bihor alături de soțul ei neamț. „Indiferent… » Mai multe detalii