O fotografie surprinsă de un român pe celebra stradă Rambla din Barcelona, postată pe rețeaua „Reddit”, a făcut zeci de comentatori să își dea cu…
The post Mașina unui arădean, fotografiată „pe avarii” pe celebra stradă Rambla din Barcelona, face deliciul comentatorilor. „Nu simte amenda de 500 de euro” appeared first on Special Arad · ultimele știri din Arad.