După remiza de luni seară de la Sfântu Gheorghe, 1-1 cu Sepsi, antrenorul echipei FC Hermannstadt, Marius Măldărășanu crede că echipa sa suferă în privința deciziilor luate în prejma careului advers. Măldărășanu a spus că, din punctul său de vedere, prima repriză a jocului de la Sfântu Gheorghe a fost una perfectă. ”A fost un […]
Marius Măldărășanu, după remiza cu Sepsi. ”Puteam să câștigăm, dar vor veni și victoriile”