FOTO: arhivă
” data-medium-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2019/04/42221072_669534423428327_118293638533873664_n.jpg” data-large-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2019/04/42221072_669534423428327_118293638533873664_n.jpg” title=”Marius Grecu dă în judecată USR Șelimbăr – ”E timpul să punem stop. Discursul politic trebuie să aibă o limită” 4″/>
FOTO: arhivă
” data-medium-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2019/04/42221072_669534423428327_118293638533873664_n.jpg” data-large-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2019/04/42221072_669534423428327_118293638533873664_n.jpg” title=”Marius Grecu dă în judecată USR Șelimbăr – ”E timpul să punem stop. Discursul politic trebuie să aibă o limită” 3″/>
În urma unui comunicat de presă transmis de USR Șelimbăr, în care se precizează: ”corupția a fost și, din păcate, rămâne o practică a administrației locale”, ”suspiciunile planează asupra mai multor afaceri din comună, datorită (sic) persoanelor care le gestionează” și ”liderii locali aleg să transforme avutul comunei într-o afacere personală”, primarul Marius Grecu anunță că va da în judecată organizația locală a USR Șelimbăr.
”Pot înțelege imaturitatea politică și lipsa de experiență în administrația locală. Pot înțelege entuziasmul și avântul tinereții.