Atacantul a povestit că se simte foarte bucuros la echipă și că antrenamentele decurg bine și este fericit că a revenit la echipă. Când a văzut că antrenorul Ioan Ovidiu Sabău s-a întors la “U” s-a gândit că este foarte benefic pentru club, spunând că ,,înainte de a fi un antrenor bun, el este un om… » Mai multe detalii