Mai mulți clujeni se plâng de aspectul neîngrijit al malurilor Someșului. Ceea ce se dorea a fi o oază de liniște, s-a transformat într-o zonă în care oamenii se tem să se plimbe din cauza deșeurilor și a ierbii înalte, care favorizează apariția șobolanilor sau a șerpilor. Un clujean a semnalat… » Mai multe detalii