Un clujean ne-a semnalat că pe trotuarul de pe Bulevardul 21 Decembrie 1989, vis-a-vis de Regionala CFR Cluj, izvorăște apa.”Vizavi de stația Regionala (chiar în stația de vizavi) izvorăște apa din trotuar. Cei de la apa Someș au spus că nu îi de competenta lor”, ne-a semnalat Ioan, un cititor Știri… » Mai multe detalii