Un fermier clujean, care crește bivolițe în Jucu, a povestit cât de greu îi este să angajeze, pentru că oamenii refuză munca. ”Principala problemă este că nu găsim oameni. Pleacă toți în străinătate. Eu le-am dat, în primăvară, la doi oameni, la o familie, le-am dat 100 de milioane (n.red. 10.000… » Mai multe detalii