Misiune bizară pentru poliţiştii din Oradea, după ce o femeie prinsă în flagrant s-a blocat în maşină şi a început să se comporte ciudat. Totul a început atunci când un echipaj al Poliţiei a surprins-o pe femeie după ce a parcat neregulamentar, blocând o bandă de circulaţie.În momentul în care poliţiştii… » Mai multe detalii